O nás

Rodinná spoločnosť Marphi Slovakia s.r.o. bola založená ako výhradné zastúpenie marockej kozmetickej značky MARPHI na Slovensku a v Čechách.  

... Pred pár rokmi sme spoznali osobne rodinu, ktorá založila značku Marphi a úspešne s ňou podniká v meste Agadir v Maroku. Sú to  nadšenci prírodných a zdravých produktov, vyvíjajú a vyrábajú ich s veľkým dôrazom na kvalitu a iba z čisto prírodných produktov. Základom všetkých produktov tejto značky je 100% organický, prírodný arganový olej, získavaný lisovaním za studena z arganových jadier, priamo z okolia mesta Agadir.  Celé portfólio ich značky tvoria produkty pre starostlivosť o pleť, vlasy a pokožku celého tela. 

... My sme sa zamerali hlavne na produkty, ktoré vieme ponúkať našich zákazníkom v rámci B2B (Business to Business) spolupráce. Hlavnou produktovou líniu, určenou prevažne pre výrobcov prírodnej kozmetiky sú Arganový a Opunciový olej, priamo zo srdca Maroka, priamo od spracovateľa a v baleniach podľa Vašich požiadaviek. Obidva oleje pred uvedením na náš trh prešli schvaľovacím a certifikačným procesom podľa smerníc Európskej únie a majú vyhotovenú Správu o bezpečnosti kozmetického produktu. 

... Cieľom našej spoločnosti do budúcna je postupne rozširovať portfólio tejto značky o tie produkty z ich portfólia, ktoré nájdu využitie v salónoch krásy, masážnych salónoch, wellness centrách a v hotelových komplexoch. 


... Keď sme ich spoznali a videli s akou energiou sa tomu venujú, nemohli sme prestať na to myslieť a po krátkom čase sme sa rozhodli priniesť túto rodinnú značku na Slovensko a do Čiech, a to práve preto aby ste aj Vy buď priamo alebo v produktoch našich zákazníkov mohli vyskúšať kvalitnú prírodnú kozmetiku, v ktorej je časť tej ich energie :-)


Napíšte nám

Kontakt

Adresa

Marphi Slovakia

ČSA 57

Tlmače

935 21

Slovensko

E-mail
Telefón